Kubuś_POMAGAM

Gorąco apelujemy o pomoc finansową dla trzyletniego Kubusia Stęplewskiego. Kubuś walczy z nowotworem IV stopnia Medulloblastoma. Do chwili obecnej przeszedł już dwie ciężkie operacje wycięcia guza mózgu i jest na etapie przyjmowania chemii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Łodzi.

Wiąże się to IFz dużymi kosztami związanymi z dojazdami, noclegami, zakupem leków oraz rehabilitacją. Rodziców nie stać na te wydatki, gdyż żyją bardzo skromnie.

Rodzina mieszka w niewielkiej miejscowości koło Łopuszna w powiecie kieleckim. Warunki mieszkaniowe mają bardzo ciężkie, zajmują jeden niewielki zagrzybiony pokoik w domu rodziców taty Kubusia.

Najważniejsze jest zapewnienie sterylnych warunków dla dziecka po opuszczeniu szpitala. Prosimy o wsparcie finansowe na zakup materiałów budowlanych na wykończenie parteru domu.  Od tego zależy życie i dalsza przyszłość Kubusia.


Cel zbiórki: wsparcie zakupu materiałów budowlanych na wykończenie parteru domu Kubusia, dla zapewnienia mu sterylnych warunków po opuszczeniu szpitala

Czas zbiórki: 10 sierpnia – 9 listopada 2015 r.


728x90_wesprzyj_pomagam3

100%Zebrano 12004zł z 12000zł