Zwracamy się z prośbą o pomoc dla rodziny państwa Borowiec z miejscowości Podłazie w województwie świętokrzyskim. W nocy 6 października 2015 r. w ich domu wybuchła butla z gazem, powodując pożar. Rodzina szczęśliwie zdążyła się ewakuować, niestety dom i zabudowania gospodarcze spłonęły doszczętnie. W dodatku dom był po gruntownym remoncie na który Państwo Borowiec zaciągnęli kredyt…

Rodzina_Borowiec_POMAGAM_Pan Jan z żoną Haliną mają dwójkę dzieci, 5-letniego Marka, który jest alergikiem i 3-miesięcznego Damianka. Rodzina została bez żadnych oszczędności i z kredytem do spłacenia. Jan jest jedynym żywicielem rodziny, jego pensja z trudem wystarcza na ratę i bieżące potrzeby.

Z pomocą lokalnej społeczności i dzięki zbiórkom w parafiach udało się już zgromadzić część środków na materiały budowlane. Jednak potrzeby są nadal bardzo duże. Rodzina Borowiec zamieszkała tymczasowo u sąsiadów, ich marzeniem jest powrót do własnego domu. Wierzą, że z pomocą ludzi dobrej woli uda się go odbudować!  • Cel zbiórki: wsparcie odbudowy domu rodziny Borowiec, zniszczonego w pożarze w dniu 5 października 2015 r.
  • Czas zbiórki: 10 listopada 2015 r. – 15 stycznia 2016 r.

728x90_wesprzyj_pomagam3

30%Zebrano 18025zł z 60000zł